Fudbalski Savez Kantona Sarajevo - FOOTBALL ASSOCIATION OF CANTON SARAJEVO

Switch to desktop Register Login

Pioniri grupa 1

Prvak Kantonalne Omladinske lige-Pioniri 2014/15

 

Tabela razigravanja za prvaka

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Sarajevo 1

2

2

0

0

09:00

6

2.

Novi Grad 2

2

1

0

1

04:07

3

3.

Sarajevo 3

2

0

0

2

01:07

0

 

Razigravanje 1.kolo 27.05.2015

Sarajevo 1 - Sarajevo 3

3:0

Razigravanje 2.kolo 30.05.2015

Novi Grad 2 – Sarajevo 3

4:1

Razigravanje 3.kolo 02.06.2015

Sarajevo 1 – Novi Grad 2

6:0

 

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Sarajevo 1

18

15

2

1

71:05

47

2.

Novi Grad 1

18

14

2

2

69:09

44

3.

Željezničar 1

18

13

3

2

65:14

42

4.

Sokolac

18

9

2

7

40:40

29

5.

Sutjeska

18

8

2

8

20:25

23

6.

Slavija

18

6

4

8

27:35

22

7.

Radnik

18

5

5

8

27:52

20

8.

Olimp

18

4

3

11

20:38

15

9.

Biser

18

2

0

16

13:80

6

10.

Mladost(-3)

18

2

1

15

11:65

4

Jesenji dio

1. Kolo 06/07.09.2014

Sarajevo1-Biser

8-0

Željezničar1-Mladost

8-0

Novi Grad1-Sutjeska

4-0

Olimp-Sokolac

1-1

Slavija-Radnik

2-2

2. Kolo 13/14.09.2014

Biser-Radnik

0-2

Sokolac-Slavija

1-2

Sutjeska-Olimp

1-0

Mladost-Novi Grad1

0-4

Sarajevo1-Željezničar1

3-1

3. Kolo 20/21.09.2014

Željezničar1-Biser

3-0

Novi Grad1-Sarajevo1

0-1

Olimp-Mladost

5-1

Slavija-Sutjeska

0-1

Radnik-Sokolac

3-0

4. Kolo 27/28.09.2014

Biser-Sokolac

2-3

Sutjeska-Radnik

2-1

Mladost-Slavija

0-5

Sarajevo1-Olimp

2-1

Željezničar1-N. Grad1

2-2

5. Kolo 04/05.10.2014

Novi Grad1-Biser

5-1

Olimp-Željezničar1

1-4

Slavija-Sarajevo1

1-0

Radnik-Mladost

4-0

Sokolac-Sutjeska

2-0

6. Kolo 11/12.10.2014

Biser-Sutjeska

0-1

Mladost-Sokolac

1-5

Sarajevo1-Radnik

12-0

Željezničar1-Slavija

4-0

Novi Grad1-Olimp

4-0

7. Kolo 18/19.10.2014

Olimp-Biser

3-1

Slavija-Novi Grad1

0-8

Radnik-Željezničar1

0-5

Sokolac-Sarajevo1

0-6

Sutjeska-Mladost

3-0

8. Kolo 25/26.10.2014

Biser-Mladost

2-1

Sarajevo1-Sutjeska

3-0

Željezničar1-Sokolac

5-1

Novi Grad1-Radnik

6-0

Olimp-Slavija

0-0

9. Kolo 01/02.11.2014

Slavija-Biser

9-1

Radnik-Olimp

2-2

Sokolac-Novi Grad1

0-2

Sutjeska-Željezničar1

0-1

Mladost-Sarajevo1

0-4

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Biser-Sarajevo1-

0-6

Mladost-Željezničar1

2-5

Sutjeska-Novi Grad1

0-5

Sokolac-Olimp

2-0

Radnik-Slavija

1-1

11. Kolo 04/05.04.2015

Radnik-Biser

4-2

Slavija-Sokolac

1-3

Olimp-Sutjeska

1-3

Novi Grad1-Mladost

4-0

Željezničar1-Sarajevo1

1-1

12. Kolo 11/12.04.2015

Biser-Željezničar1

0-5

Sarajevo1-Novi Grad1

3-0

Mladost -Olimp

0-3

Slavija-Sutjeska

0-0

Sokolac-Radnik

2-2

13. Kolo 18/19.04.2015

Sokolac-Biser

8-0

Radnik-Sutjeska

1-2

Slavija-Mladost

2-1

Olimp-Sarajevo1

0-3

N. Grad1-Željezničar1

0-0

14. Kolo 25/26.04.2015

Biser-Novi Grad1

0-10

Željezničar1-Olimp

5-0

Slavija-Sarajevo1

4-0

Mladost-Radnik

1-1

Sutjeska-Sokolac

1-3

15. Kolo 02/03.05.2015

Sutjeska-Biser

5-0

Sokolac -Mladost

5-0

Radnik-Sarajevo1

0-2

Slavija-Željezničar1

-:-

Olimp-Novi Grad1

0-4

16. Kolo 09/10.05.2015

Biser-Olimp

1-2

Novi Grad1-Slavija

2-0

Željezničar1-Radnik

8-1

Sarajevo1-Sokolac

7-0

Mladost -Sutjeska

1-0

17. Kolo 16/17.05.2015

Mladost-Biser

3-0

Sutjeska-Sarajevo1

1-1

Sokolac-Željezničar1

3-2

Radnik-Novi Grad1

1-4

Slavija-Olimp

2-0

18. Kolo 23/24.05.2015

Biser-Slavija

3-2

Olimp-Radnik

1-2

Novi Grad1-Sokolac

5-1

Željezničar1-Sutjeska

2-0

Sarajevo1-Mladost

5-0

 

 

Last modified on
Rate this item
(5 votes)
More in this category: « Kadeti Predpioniri grupa 2 »
back to top