Fudbalski Savez Kantona Sarajevo - FOOTBALL ASSOCIATION OF CANTON SARAJEVO

Switch to desktop Register Login

Pjetlići 2004

Kantonalna Omladinska liga Pjetlići 2004 sezona 2013/2014

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Novi Grad 1

28

24

4

0

123:18

76

2.

Željezničar 1

28

23

4

1

127:28

73

3.

Young Boys

28

17

7

4

70:22

58

4.

Unis

28

16

7

5

72:27

55

5.

Šampion

28

17

3

8

85:40

54

6.

Sutjeska

28

17

3

8

61:39

54

7.

Dar

28

14

5

9

66:41

47

8.

Šampion Junior

28

13

6

9

48:40

45

9.

Novi Grad 2

28

14

2

12

40:54

44

10

Betaclub 2

28

11

6

11

49:46

39

11. Valter 1 28 11 6 11 50:55 39
12. Željezničar 2 28 10 3 15 46:70 33
13. Betaclub 1 28 8 2 18 41:95 26
14. Vogošća 28 7 1 20 27:70 22
15. Biser 28 5 5 18 30:83 20
16. Mlade Nade 28 4 5 19 17:51 17
17. Valter 2 28 2 4 22 23:109 10
18. Sporta 28 1 3 24 15:102 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesenji dio

   

1. Kolo 14.09.2013

Šampion-Betaclub 2

3:1

Sporta-Sutjeska

0:3

Betaclub 1-Valter 2

4:0

Biser-Dar

0:8

N.Grad 1-Mlade nade

3:0

N.Grad 2-Vogošća 3:2
Željezničar 1-Young Boys 3:1
Željezničar 2-Šampion Jun. 2:3
Unis-Valter 1 1:0

2. Kolo 21.09.2013

Betaclub 2-Valter 1

2:3

Šampion Jun.-Unis

2:2

Young Boys-Željezničar 2

8:0

Vogošća-Željezničar 1

0:7

Mlade nade-N.Grad 2

0:1

Dar-N.Grad 1 2:2
Valer 2-Biser 0:2
Sutjeska-Betaclub 1 1:3
Šampion-Sporta 9:0

3. Kolo 28.09.2013

Sporta-Betaclub 2

0:0

Betaclub 1-Šampion

0:3

Biser-Sutjeska

2:5

Novi Grad 1-Valter 2

4:1

Novi Grad 2-Dar

2:5

Željezničar 1-Mlade nade 4:0
Željezničar 2-Vogošća 0:1
Unis-Young Boys 0:0
Valter 1-Šampion Jun. 1:1
     

4. Kolo 05.10.2013

Betaclub 2-Šampion Jun.

0:1

Young Boys-Valter 1

2:0

Vogošća-Unis

0:4

Mlade nade-Željezničar 2

0:2

Dar-Željezničar 1

1:2

Valter 2-Novi Grad 2 0:2
Sutjeska-Novi Grad 1 1:4
Šampion-Biser 4:2
Sporta-Betaclub 1:8

5. Kolo 12.10.2013

Betaclub 1-Betaclub 2

2:1

Biser-Sporta

2:0

Novi Grad 1-Šampion

3:1

Novi Grad 2-Sutjeska

2:5

Željezničar 1-Valter 2

6:1

Željezničar 2-Dar 1:5
Unis-Mlade nade 3:0
Valter 1-Vogošća 2:1
Šampion Jun.-Young Boys 1:1

6. Kolo 19.10.2013

Betaclub 2-Young Boys

0:6

Vogošća-Šampion Jun.

1:2

Mlade nade-Valter 1

1:4

Dar-Unis

2:6

Valter 2-Željezničar2

1:4

Sutjeska-Željezničar1 1:2
Šampion-N.Grad2 3:1
Sporta-N.Grad 1 0:9
Betaclub 1-Biser 4:2
     

7. Kolo 26.10.2013

Biser-Betaclub 2

1:2

Novi Grad 1-Betaclub 1

2:0

Novi Grad 2-Sporta

2:1

Željezničar 1-Šampion

3:2

Željezničar 2-Sutjeska

1:3

Unis-Valter 2 3:0
Valter 1-Dar 1:1
Šampion Jun.-Mlade nade 2:1
Young Boys-Vogošća 7:0

8. Kolo 02.11.2013

Betaclub 2-Vogošća

3:0

Mlade Nade-Young-Boys

0:2

Dar-Šampion Jun.

0:2

Valter 2-Valter 1

1:2

Sutjeska-Unis

1:1

Šampion-Željezničar 2 2:1
Sporta-Željezničar 1 2:6
Betaclub 1-Novi Grad 2 2:0
Biser-Novi Grad 1 1:6

9. Kolo 09.11.2013

Novi Grad 1-Betaclub 2

6:0

Novi Grad 2-Biser

0:3

Željezničar 1-Betaclub 1

9:3

Željezničar 2-Sporta

3:0

Unis-Šampion

4:2

Valter 1-Sutjeska 3:5
Šampion Junior-Valter 2 5:0
Young Boys-Dar 4:2
Vogošća-Mlade nade 1:0
     

10. Kolo 16.11.2013

Betaclub 2-Mlade Nade

2:1

Dar-Vogošća

5:2

Valter 2-Young Boys

0:3

Sutjeska-Šampion Junior

4:1

Šampion-Valter 1

0:1

Sporta-Unis 1:0
Betaclub 1-Željezničar 2 3:3
Biser-Željezničar1 1:6
Novi Grad 1-Novi Grad 2 5:2

11. Kolo 23.11.2013

Novi Grad 2-Betaclub 2

0:1

Željezničar 1-Novi Grad 1

1:1

Željezničar 2-Biser

0:3

Unis-Betaclub 1

6:1

Valter 1-Sporta

1:1

Šampion Junior-Šampion 0:3
Young Boys-Sutjeska 3:0
Vogošća-Valter 2 1:1
Mlade Nade-Dar 0:3

12. Kolo 30.11.2013

Betaclub 2-Dar

1:4

Valter 2-Mlade Nade

2:2

Sutjeska-Vogošća

1:0

Šampion-Yong Boys

2:0

Sporta-Šampion Junior

0:6

Betaclub 1-Valter 1 3:5
Biser-Unis 0:6
N.Grad 1-Željezničar 2 6:1
N.Grad 2-Željezničar 1 0:7
     

13. Kolo 07.12.2013

Željezničar 1-Betaclub 2

2:0

Željezničar 2-N.Grad 2

1:1

Unis-Novi Grad 1

0:3

Valter 1-Biser

1:1

Šampion Junior-Betaclub 1

3:1

Young Boys-Sporta 3:0
Vogošća-Šampion 1:3
Mlade Nade-Sutjeska 0:1
Dar-Valter 2 3:1

14. Kolo 14.12.2013

Betaclub 2-Valter 2

3:1

Sutjeska-Dar

3:1

Šampion-Mlade Nade

0:0

Sporta-Vogošća

0:1

Betaclub 1-Youg Boys

1:5

Biser-Šampion Junior 0:0
Novi Grad 1-Valter 1 7:1
Novi Grad 2-Unis 0:4
Željezničar1-Željezničar2 10:1

15. Kolo 15.12.2013

Željezničar2-Betaclub 2

0:5

Unis-Željezničar1

2:3

Valter1-Novi Grad 2

5:0

Šampion Junior-N.Grad1

1:4

Young Boys-Biser

3:1

Vogošća-Betaclub 1 4:0
Mlade Nade-Sporta 3:0
Dar-Šampion 4:2
Valter 2-Sutjeska 1:2
     
     

16. Kolo 21.12.2013

Betaclub 2-Sutjeska

1:1

Šampion-Valter2

9:3

Sporta-Dar

1:2

Betaclub 1-Mlade Nade

0:1

Biser-Vogošća

0:2

Novi Grad 1-Youg Boys 3:0
N.Grad 2-Šampion Junior 1:0
Željezničar 1-Valter 1 1:2
Željezničar2-Unis 2:3

17. Kolo 22.12.2013

Unis-Betaclub 2

0:0

Valter 1-Željezničar 2

2:3

Šampion Jun.-Željezničar 1

2:5

Young Boys-N.Grad 2

2:0

Vogoša-N.Grad 1

0:8

Mlade Nade-Biser 1:1
Dar-Betaclub 1 6:1
Valter 2-Sporta 1:0
Sutjeska-Šampion 2:1
 
Proljetni dio    

18. Kolo 01/02.02.2014

Betaclub 2-Šampion

1:1

Sutjeska-Sporta

2:0

Valter 2-Betaclub 1

1:1

Dar-Biser

2:0

Mlade Nade-N.Grad 1

0:4

Vogošća-N.Grad 2 0:2
Young Boys-Željezničar 1 1:1
Šampion Jun.-Željezničar 2 1:2
Valter 1-Unis 0:4

19. Kolo 08/09.02.2014

Valter 1-Betaclub 2

3:3

Unis-Šampion Jun.

1:1

Željezničar 2-Young Boys

0:0

Željezničar 1-Vogošća

3:1

N.Grad 2-Mlade Nade

1:0

N.Grad 1-Dar 2:1
Biser-Valer 2 2:2
Betaclub 1-Sutjeska 1:7
Sporta-Šampion 0:7

20. Kolo 15/16.02.2014

Betaclub 2-Sporta

2:0

Šampion-Betaclub

3:0

Sutjeska-Biser

3:0

Valter 2-Novi Grad 1

0:6

Dar-Novi Grad 2

0:1

Mlade Nade-Željezničar 1 1:4
Vogošća-Željezničar 2 2:1
Young Boys-Unis 2:1
Šampion Jun.-Valter 1 4:1
     

21. Kolo 22/23.02.2014

Šampion Jun.-Betaclub 2

2:1

Valter 1-Young Boys

0:1

Unis-Vogošća

0:2

Željezničar 2-Mlade Nade

2:0

Željezničar 1-Dar

2:1

Novi Grad 2-Valter 2 5:1
Novi Grad 1-Sutjeska 5:1
Biser-Šampion 0:3
Betaclub-Sporta 2:0

22. Kolo 01/02.03.2014

Betaclub 2-Betaclub 1

3:0

Sporta-Biser

2:2

Šampion-Novi Grad 1

2:6

Sutjeska-Novi Grad 2

0:1

Valter 2-Željezničar 1

0:14

Dar-Željezničar 2 1:0
Mlade Nade-Unis 1:3
Vogošća-Valter 1 1:2
Young Boys-Šampion Jun. 1:1

23. Kolo 08/09.03.2014

Young Boys-Betaclub 2

2:2

Šampion Jun.-Vogošća

2:1

Valter 1-Mlade Nade

0:1

Unis-Dar

0:0

Željezničar2-Valter 2

5:1

Željezničar1-Sutjeska 3:1
N.Grad2-Šampion 1:4
N.Grad 1-Sporta 6:0
Biser-Betaclub 1 0:1
     

24. Kolo 15/16.03.2014

Betaclub 2-Biser

7:1

Betaclub 1-Novi Grad 1

0:8

Sporta-Novi Grad 2

1:3

Šampion-Željezničar 1

3:3

Sutjeska-Željezničar 2

0:1

Valter 2-Unis 1:7
Dar-Valter 1 2:2
Mlade Nade-Šampion Jun. 0:1
Vogošća-Young Boys 0:3

25. Kolo 22/23.03.2014

Vogošća-Betaclub 2

3:4

Young Boys-Mlade Nade

1:1

Šampion Jun.-Dar

0:2

Valter 1-Valter 2

4:0

Unis-Sutjeska

2:2

Željezničar 2-Šampion 0:5
Željezničar 1-Sporta 6:0
Novi Grad 2-Betaclub 1 4:0
Novi Grad 1-Biser 8:1

26. Kolo 29/30.03.2014

Betaclub 2-Novi Grad 1

0:1

Biser-Novi Grad 2

0:2

Betaclub 1-Željezničar 1

0:9

Sporta-Željezničar 2

2:5

Šampion-Unis

0:2

Sutjeska-Valter 1 1:0
Valter 2-Šampion Junior 0:3
Dar-Young Boys 0:2
Mlade Nade-Vogošća 2:0
     

27. Kolo 05/06.04.2014

Mlade Nade-Betaclub 2

0:3

Vogošća-Dar

0:2

Young Boys-Valter 2

7:0

Šampion Junior-Sutjeska

0:2

Valter 1 Šampion

0:5

Unis-Sporta 4:1
Željezničar 2-Betaclub 1 5:0
Željezničar1-Biser 5:0
Novi Grad 2-Novi Grad 1 1:1

28. Kolo 12/13.04.2014

Betaclub 2-Novi Grad 2

1:2

Novi Grad 1-Željezničar 1

0:0

Biser-Željezničar 2

2:0

Betaclub 1-Unis

0:3

Sporta-Valter 1

2:4

Šampion-Šampion Junior 3:1
Sutjeska-Young Boys 3:0
Valter 2-Vogošća 3:0
Dar-Mlade Nade 1:1

29. Kolo 19/20.04.2014

Dar-Betaclub 2

0:0

Mlade Nade-Valter 2

0:0

Vogošća-Sutjeska

0:0

Yong Boys-Šampion

0:0

Šampion Junior-Sporta

0:0

Valter 1-Betaclub 1 0:0
Unis-Biser 0:0
Željezničar 2-N.Grad 1 0:0
Željezničar 1-N.Grad 2 0:0
     

30. Kolo 26/27.04.2014

Betaclub 2-Željezničar 1

0:0

N.Grad 2-Željezničar 2

0:0

Novi Grad 1-Unis

0:0

Biser-Valter 1

0:0

Betaclub 1-Šampion Junior

0:0

Sporta-Young Boys 0:0
Šampion-Vogošća 0:0
Sutjeska-Mlade Nade 0:0
Valter 2-Dar 0:0

31. Kolo 03/04.05.2014

Valter 2 Betaclub 2

0:0

Dar Sutjeska

0:0

Mlade Nade-Šampion

0:0

Vogošća-Sporta

0:0

Youg Boys-Betaclub 1

0:0

Šampion Junior-Biser 0:0
Valter 1-Novi Grad 1 0:0
Unis-Novi Grad 2 0:0
Željezničar 2-Željezničar 1 0:0

32. Kolo 10/11.05.2014

Betaclub 2-Željezničar2

0:0

Željezničar1-Unis

0:0

Novi Grad 2-Valter1

0:0

N.Grad1-Šampion Junior

0:0

Biser-Young Boys

0:0

Betaclub 1-Vogošća 0:0
Sporta-Mlade Nade 0:0
Šampion-Dar 0:0
Sutjeska-Valter 2 0:0
     

33. Kolo 17/18.05.2014

Sutjeska-Betaclub 2

0:0

Valter2-Šampion

0:0

Dar-Sporta

0:0

Mlade Nade-Betaclub 1

0:0

Vogošća-Biser

0:0

Youg Boys-Novi Grad 1 0:0
Šampion Junior-N.Grad 2 0:0
Valter 1-Željezničar 1 0:0
Unis-Željezničar2 0:0

34. Kolo 24/25.05.2014

Betaclub 2-Unis

0:0

Željezničar 2-Valter 1

0:0

Željezničar 1-Šampion Jun.

0:0

N.Grad 2-Young Boys

0:0

N.Grad 1-Vogoša

0:0

Biser-Mlade Nade 0:0
Betaclub 1-Dar 0:0
Sporta-Valter 2 0:0
Šampion-Sutjeska 0:0
 
 
Last modified on
Rate this item
(13 votes)
back to top