Fudbalski Savez Kantona Sarajevo - FOOTBALL ASSOCIATION OF CANTON SARAJEVO

Switch to desktop Register Login

Pioniri grupa 1

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Sarajevo 1

10

9

0

1

45:03

27

2.

Željezničar 1

10

8

1

1

38:09

25

3.

Novi Grad 1

9

7

1

1

35:04

22

4.

Slavija

10

4

3

3

20:18

15

5.

Sokolac

10

4

1

5

15:22

13

6.

Sutjeska

9

5

0

4

08:11

12

7.

Radnik

10

3

3

4

15:30

12

8.

Olimp

10

2

3

5

13:18

9

9.

Biser

10

1

0

9

07:41

3

10.

Mladost(-3)

10

0

0

10

05:45

-3

 

Jesenji dio

1. Kolo 06/07.09.2014

Sarajevo1-Biser

8-0

Željezničar1-Mladost

8-0

Novi Grad1-Sutjeska

4-0

Olimp-Sokolac

1-1

Slavija-Radnik

2-2

2. Kolo 13/14.09.2014

Biser-Radnik

0-2

Sokolac-Slavija

1-2

Sutjeska-Olimp

1-0

Mladost-Novi Grad1

0-4

Sarajevo1-Željezničar1

3-1

3. Kolo 20/21.09.2014

Željezničar1-Biser

3-0

Novi Grad1-Sarajevo1

0-1

Olimp-Mladost

5-1

Slavija-Sutjeska

0-1

Radnik-Sokolac

3-0

4. Kolo 27/28.09.2014

Biser-Sokolac

2-3

Sutjeska-Radnik

2-1

Mladost-Slavija

0-5

Sarajevo1-Olimp

2-1

Željezničar1-N. Grad1

2-2

5. Kolo 04/05.10.2014

Novi Grad1-Biser

5-1

Olimp-Željezničar1

1-4

Slavija-Sarajevo1

1-0

Radnik-Mladost

4-0

Sokolac-Sutjeska

2-0

6. Kolo 11/12.10.2014

Biser-Sutjeska

0-1

Mladost-Sokolac

1-5

Sarajevo1-Radnik

12-0

Željezničar1-Slavija

4-0

Novi Grad1-Olimp

4-0

7. Kolo 18/19.10.2014

Olimp-Biser

3-1

Slavija-Novi Grad1

0-8

Radnik-Željezničar1

0-5

Sokolac-Sarajevo1

0-6

Sutjeska-Mladost

3-0

8. Kolo 25/26.10.2014

Biser-Mladost

2-1

Sarajevo1-Sutjeska

3-0

Željezničar1-Sokolac

5-1

Novi Grad1-Radnik

6-0

Olimp-Slavija

0-0

9. Kolo 01/02.11.2014

Slavija-Biser

9-1

Radnik-Olimp

2-2

Sokolac-Novi Grad1

0-2

Sutjeska-Željezničar1

0-1

Mladost-Sarajevo1

0-4

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Biser-Sarajevo1-

0-6

Mladost-Željezničar1

2-5

Sutjeska-Novi Grad1

-:-

Sokolac-Olimp

2-0

Radnik-Slavija

1-1

11. Kolo 04/05.04.2015

Radnik-Biser

0-0

Slavija-Sokolac

0-0

Olimp-Sutjeska

0-0

Novi Grad1-Mladost

0-0

Željezničar1-Sarajevo1

0-0

12. Kolo 11/12.04.2015

Biser-Željezničar1

0-0

Sarajevo1-Novi Grad1

0-0

Mladost -Olimp

0-0

Slavija-Sutjeska

0-0

Sokolac-Radnik

0-0

13. Kolo 18/19.04.2015

Sokolac-Biser

0-0

Radnik-Sutjeska

0-0

Slavija-Mladost

0-0

Olimp-Sarajevo1

0-0

N. Grad1-Željezničar1

0-0

14. Kolo 25/26.04.2015

Biser-Novi Grad1

0-0

Željezničar1-Olimp

0-0

Slavija-Sarajevo1

0-0

Mladost-Radnik

0-0

Sutjeska-Sokolac

0-0

15. Kolo 02/03.05.2015

Sutjeska-Biser

0-0

Sokolac -Mladost

0-0

Radnik-Sarajevo1

0-0

Slavija-Željezničar1

0-0

Olimp-Novi Grad1

0-0

16. Kolo 09/10.05.2015

Biser-Olimp

0-0

Slavija-Novi Grad1

0-0

Željezničar1-Radnik

0-0

Sarajevo1-Sokolac

0-0

Mladost -Sutjeska

0-0

17. Kolo 16/17.05.2015

Mladost-Biser

0-0

Sutjeska-Sarajevo1

0-0

Sokolac-Željezničar1

0-0

Radnik-Novi Grad1

0-0

Slavija-Olimp

0-0

18. Kolo 23/24.05.2015

Biser-Slavija

0-0

Olimp-Radnik

0-0

Novi Grad1-Sokolac

0-0

Željezničar1-Sutjeska

0-0

Sarajevo1-Mladost

0-0

Razigravanje 1.kolo 27.05.2015

Prvak grupa 1 – Prvak grupa 3

Razigravanje 2.kolo 30.05.2015

Prvak grupa 2 – Prvak grupa 3

Razigravanje 3.kolo 02.06.2015

Prvak grupa 1 – Prvak grupa 2

 

Last modified on
Rate this item
(2 votes)
More in this category: « Kadeti Predpioniri grupa 2 »
back to top