Fudbalski Savez Kantona Sarajevo - FOOTBALL ASSOCIATION OF CANTON SARAJEVO

Switch to desktop Register Login

Kantonalna liga-Seniori

Kantonalna liga-Seniori (2)

Kantonalna liga Sarajevo - B grupa

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Bosna Sema

16

13

3

0

38:10

42

2.

Vratnik

16

8

3

5

33:25

27

3.

Ozren

16

8

2

6

39:31

26

4.

Unis

16

7

4

5

26:19

25

5.

Mošćanica

16

6

4

6

32:27

22

6.

Jug

16

5

3

8

34:39

18

7.

Pofalički (-6)

16

6

4

6

39:37

16

8.

Bosna

16

5

1

10

25:37

16

9.

Butmir

16

2

0

14

11:52

6

10.

Semizovac

EKIPA JE ODUSTALA OD TAKMIČENJA

 

Jesenji dio

   

1. Kolo 13/14.09.2014

Pofalički-Mošćanica

2:2

Bosna Sema-Jug

2:0

Vratnik-Butmir

5:2

Bosna-Ozren

0:2

Slobodan:Unis

 

2. Kolo 20/21.09.2014

Mošćanica-Ozren

4:0

Unis-Bosna

0:0

Jug-Vratnik

0:0

Pofalički-Bosna Sema

1-1

Slobodan:Butmir

 

3. Kolo 27/28.09.2014

Bosna Sema-Mošćanica

0:0

Vratnik-Pofalički

2:2

Bosna-Butmir

5:1

Ozren-Unis

0:4

Slobodan:Jug

 

4. Kolo 04/05.10.2014

Mošćanica-Unis

1:0

Butmir-Ozren

1:4

Jug-Bosna

0:3

Bosna Sema-Vratnik

3:1

Slobodan:Pofalićki

 

5. Kolo 11/12.10.2014

Vratnik-Mošćanica

0:0

Bosna-Pofalički

1:4

Ozren-Jug

4:2

Unis-Butmir

3:0

Slobodan:Bosna Sema

 

6. Kolo 18/19.10.2014

Mošćanica-Butmir

4:0

Jug-Unis

1:5

Pofalićki-Ozren

4:2

Bosna Sema-Bosna

4:0

Slobodan:Vratnik

 

7. Kolo 25/26.10.2014

Bosna-Vratnik

1:3

Ozren-Bosna Sema

0:1

Unis-Pofalićki

0:0

Butmir-Jug

1:3

Slobodan:Mošćanica

 

8. Kolo 01/02.11.2014

Mošćanica-Jug

1:1

Pofalićki-Butmir

3:0

Bosna Sema-Unis

2:2

Vratnik-Ozren

6:0

Slobodna:Bosna

 

9. Kolo 08/08.11.2014

Bosna-Mošćanica

0:3

Unis-Vratnik

2:1

Butmir-Bosna Sema

0:1

Jug-Pofalićki

1:7

Slobodna:Ozren

 

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Mošćanica- Pofalički

5:2

Jug -Bosna Sema

1:2

Butmir -Vratnik

0:1

Ozren- Bosna

2:1

Slobodan:Unis

 

11. Kolo 04/05.04.2015

Ozren -Mošćanica

4:1

Bosna- Unis

4:0

Vratnik- Jug

2:1

Bosna Sema- Pofalički

4:0

Slobodan:Butmir

 

12. Kolo 11/12.04.2015

Mošćanica- Bosna Sema

0:3

Pofalički -Vratnik

0-0

Butmir- Bosna

3:1

Unis- Ozren

1:1

Slobodan:Jug

 

13. Kolo 18/19.04.2015

Unis -Mošćanica

3:1

Ozren -Butmir

3:0

Bosna- Jug

5:2

Vratnik- Bosna Sema

2:3

Slobodan:Pofalićki

 

14.Kolo 25/26.04.2015

Mošćanica- Vratnik

2:5

Pofalički- Bosna

7:0

Jug -Ozren

2:2

Butmir -Unis

0:1

Slobodan:Bosna Sema

 

15. Kolo 02/03.05.2015

Butmir- Mošćanica

0:6

Unis- Jug

1:4

Ozren- Pofalićki

8:0

Bosna- Bosna Sema

1-3

Slobodan:Vratnik

 

16. Kolo 09/10.05.2015

Vratnik -Bosna

2:1

Bosna- Sema Ozren

3:2

Pofalićki- Unis

0:3

Jug- Butmir

6:0

Slobodan:Mošćanica

 

17. Kolo 16/17.05.2015

Jug -Mošćanica

5:1

Butmir -Pofalićki

3:2

Unis -Bosna Sema

0:2

Ozren -Vratnik

5:1

Slobodna:Bosna

 

18. Kolo 23/24.05.2015

Mošćanica-Bosna

1:2

Vratnik-Unis

2:1

Bosna Sema-Butmir

4:0

Pofalićki- Jug

3:5

Slobodna:Ozren

 
     
     

Razigravanje 1.utakmica 27.05.2015

    Vratnik - SAŠK Napredak   

-:-

    FA Sporta - Bosna Sema    

-:-

Razigravanje 2. utakmica 30/31.05.2015

    SAŠK Napredak - Vratnik   

-:-

     Bosna Sema - FA Sporta

-:-

FINALE 06.06.2015

( B2 - A1 ) - ( A2 - B1 )

 

 

 

 

Dalje...

Kantonalna liga Sarajevo - A grupa

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

SAŠK Napredak

18

15

1

2

69:12

46

2.

FA Sporta

18

12

4

2

71:16

40

3.

Omladinac

18

9

2

7

35:41

29

4.

Vrbanjuša

18

9

1

8

43:43

28

5.

Hrid

18

8

3

7

36:36

27

6.

Jedinstvo

18

8

2

8

33:38

26

7.

Saobraćajac

18

6

2

10

35:48

20

8.

Famos

18

5

4

9

33:33

19

9.

Bojnik

18

5

1

12

17:64

16

10.

Stup

18

1

4

13

18:59

7

Jesenji dio

   

1. Kolo 13/14.09.2014

Vrbanjuša-Saobraćajac

2-1

Famos-SAŠK Napredak

0-1

Sporta-Omladinac

6-1

Stup-Hrid

1-2

Jedinstvo-Bojnik

2-1

2. Kolo 20/21.09.2014

Saobraćajac-Bojnik

1-0

Hrid-Jedinstvo

1-1

Omladinac-Stup

0-0

SAŠK Napredak-Sporta

1-1

Vrbanjuša-Famos

3-1

3. Kolo 27/28.09.2014

Famos-Saobraćajac

7-2

Sporta-Vrbanjuša

0-1

Stup-SAŠK Napr.

1-3

Jedinstvo-Omladinac

1-4

Bojnik-Hrid

1-5

4. Kolo 04/05.10.2014

Saobraćajac-Hrid

2-2

Omladinac-Bojnik

3-0

SAŠK Nap.-Jedinstvo

1-2

Vrbanjuša-Stup

3-0

Famos-Sporta

0-0

5. Kolo 11/12.10.2014

Sporta-Saobraćajac

1-0

Stup-Famos

1-6

Jedinstvo-Vrbanjuša

3-0

Bojnik-SAŠK Napredak

0-5

Hrid-Omladinac

2-2

6. Kolo 18/19.10.2014

Saobraćajac-Omladinac

3-2

SAŠK Napr.-Hrid

0-2

Vrbanjuša-Bojnik

8-3

Famos-Jedinstvo

0-0

Sporta-Stup

8-0

7. Kolo 25/26.10.2014

Stup-Saobraćajac

2-6

Jedinstvo-Sporta

0-2

Bojnik-Famos

0-6

Hrid-Vrbanjuša

3-2

Omladinac-SAŠK Nap.

0-2

8. Kolo 01/02.11.2014

Saobraćajac-SAŠK N.

1-4

Vrbanjuša-Omladinac

8-2

Famos-Hrid

3-1

Sporta-Bojnik

10-0

Stup-Jedinstvo

2-3

9. Kolo 08/09.11.2014

Jedinstvo-Saobraćajac

2-4

Bojnik-Stup

1-1

Hrid- Sporta

1-5

Omladinas-Famos

2-1

SAŠK.N.-Vrbanjuša

6-1

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Saobraćajac-Vrbanjuša

0-1

SAŠK Napredak-Famos

6-2

Omladinac-Sporta

0-3

Hrid-Stup

3-2

Bojnik-Jedinstvo

1-0

11. Kolo 04/05.04.2015

Bojnik-Saobraćajac

2-5

Jedinstvo-Hrid

2-0

Stup-Omladinac

1-2

Sporta-SAŠK Napredak

0-2

Famos-Vrbanjuša

2-1

12. Kolo 11/12.04.2015

Saobraćajac-Famos

1-0

Vrbanjuša-Sporta

1-1

SAŠK Napr.-Stup

7-0

Omladinac-Jedinstvo

2-1

Hrid-Bojnik

4-0

13. Kolo 18/19.04.2015

Hrid-Saobraćajac

2-1

Bojnik-Omladinac

1-0

Jedinstvo-SAŠK Nap.

0-4

Stup-Vrbanjuša

3-1

Sporta-Famos

3-3

14. Kolo 25/26.04.2015

Saobraćajac-Sporta

2-8

Famos-Stup

0-0

Vrbanjuša-Jedinstvo

5-3

SAŠK Napredak-Bojnik

9-0

Omladinac-Hrid

3-2

15. Kolo 02/03.04.2015

Omladinac-Saobraćajac

4-2

Hrid-SAŠK Napr.

1-3

Bojnik-Vrbanjuša

3-0

Jedinstvo-Famos

5-0

Stup-Sporta

2-6

16. Kolo 09/10.05.2015

Saobraćajac-Stup

1-1

Sporta-Jedinstvo

6-0

Famos-Bojnik

0-1

Vrbanjuša-Hrid

3-0

SAŠK Nap.-Omladinac

4-0

17. Kolo 16/17.05.2015

SAŠK N.-Saobraćajac

4-0

Omladinac-Vrbanjuša

5-2

Hrid-Famos

3-0

Bojnik-Sporta

0-5

Jedinstvo-Stup

4-1

18. Kolo 23/24.05.2015

Saobraćajac - Jedinstvo

3-4

Stup - Bojnik

0-3

Sporta - Hrid

5-2

Famos - Omladinac

2-3

Vrbanjuša - SAŠK.N.

1-7

 

Razigravanje 1.utakmica 27.05.2015

Vratnik - SAŠK Napredak

-:-

FA Sporta - Bosna Sema

-:-

Razigravanje 2. utakmica 30/31.05.2015

SAŠK Napredak - Vratnik

-:-

Bosna Sema - FA Sporta

-:-

FINALE 06.06.2015

( B2 - A1 ) - ( A2 - B1 )

-:-

 

 

Dalje...
Subscribe to this RSS feed