Fudbalski Savez Kantona Sarajevo - FOOTBALL ASSOCIATION OF CANTON SARAJEVO

Switch to desktop Register Login

Kantonalna liga-Seniori

Kantonalna liga-Seniori (2)

Kantonalna liga Sarajevo - B grupa

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

Bosna Sema

10

7

3

0

20:05

24

2.

Mošćanica

10

5

4

1

21:09

19

3.

Vratnik

10

5

3

2

21:11

18

4.

Unis

10

4

4

2

17:10

16

5.

Ozren

11

5

1

5

19:25

16

6.

Pofalički (-6)

10

4

4

2

25:18

10

7.

Bosna

11

3

1

7

16:22

10

8.

Jug

10

1

2

7

10:27

5

9.

Butmir

10

1

0

9

08:30

3

10.

Semizovac

EKIPA JE ODUSTALA OD TAKMIČENJA

 

Jesenji dio

   

1. Kolo 13/14.09.2014

Pofalički-Mošćanica

2:2

Bosna Sema-Jug

2:0

Vratnik-Butmir

5:2

Bosna-Ozren

0:2

Slobodan:Unis

 

2. Kolo 20/21.09.2014

Mošćanica-Ozren

4:0

Unis-Bosna

0:0

Jug-Vratnik

0:0

Pofalički-Bosna Sema

1-1

Slobodan:Butmir

 

3. Kolo 27/28.09.2014

Bosna Sema-Mošćanica

0:0

Vratnik-Pofalički

2:2

Bosna-Butmir

5:1

Ozren-Unis

0:4

Slobodan:Jug

 

4. Kolo 04/05.10.2014

Mošćanica-Unis

1:0

Butmir-Ozren

1:4

Jug-Bosna

3:0

Bosna Sema-Vratnik

3:1

Slobodan:Pofalićki

 

5. Kolo 11/12.10.2014

Vratnik-Mošćanica

0:0

Bosna-Pofalički

1:4

Ozren-Jug

4:2

Unis-Butmir

3:0

Slobodan:Bosna Sema

 

6. Kolo 18/19.10.2014

Mošćanica-Butmir

4:0

Jug-Unis

1:5

Pofalićki-Ozren

4:2

Bosna Sema-Bosna

4:0

Slobodan:Vratnik

 

7. Kolo 25/26.10.2014

Bosna-Vratnik

1:3

Ozren-Bosna Sema

0:1

Unis-Pofalićki

0:0

Butmir-Jug

1:3

Slobodan:Mošćanica

 

8. Kolo 01/02.11.2014

Mošćanica-Jug

1:1

Pofalićki-Butmir

3:0

Bosna Sema-Unis

2:2

Vratnik-Ozren

6:0

Slobodna:Bosna

 

9. Kolo 08/08.11.2014

Bosna-Mošćanica

0:3

Unis-Vratnik

2:1

Butmir-Bosna Sema

0:1

Jug-Pofalićki

1:7

Slobodna:Ozren

 

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Mošćanica- Pofalički

5:2

Jug -Bosna Sema

1:2

Butmir -Vratnik

0:1

Ozren- Bosna

2:1

Slobodan:Unis

 

11. Kolo 04/05.04.2015

Ozren -Mošćanica

4:1

Bosna- Unis

4:0

Vratnik- Jug

2:1

Bosna Sema- Pofalički

4:0

Slobodan:Butmir

 

12. Kolo 11/12.04.2015

Mošćanica- Bosna Sema

-:-

Pofalički -Vratnik

-:-

Butmir- Bosna

3:1

Unis- Ozren

1:1

Slobodan:Jug

 

13. Kolo 18/19.04.2015

Unis -Mošćanica

0:0

Ozren -Butmir

0:0

Bosna- Jug

0:0

Vratnik- Bosna Sema

0:0

Slobodan:Pofalićki

 

14.Kolo 25/26.04.2015

Mošćanica- Vratnik

0:0

Pofalički- Bosna

0:0

Jug -Ozren

0:0

Butmir -Unis

0:0

Slobodan:Bosna Sema

 

15. Kolo 02/03.05.2015

Butmir- Mošćanica

0:0

Unis- Jug

0:0

Ozren- Pofalićki

0:0

Bosna- Bosna Sema

0:0

Slobodan:Vratnik

 

16. Kolo 09/10.05.2015

Vratnik -Bosna

0:0

Bosna- Sema Ozren

0:0

Pofalićki- Unis

0:0

Jug- Butmir

0:0

Slobodan:Mošćanica

 

17. Kolo 16/17.05.2015

Jug -Mošćanica

0:0

Butmir -Pofalićki

0:0

Unis -Bosna Sema

0:0

Ozren -Vratnik

0:0

Slobodna:Bosna

 

18. Kolo 23/24.05.2015

Bosna-Mošćanica

0:0

Unis-Vratnik

0:0

Butmir-Bosna Sema

0:0

Jug-Pofalićki

0:0

Slobodna:Ozren

 
     
     

Razigravanje 1.utakmica 27.05.2015

B2 - A1

A2 - B1

Razigravanje 2. utakmica 30/31.05.2015

A1 - B2

B1 - A2

FINALE 06.06.2015

( B2 - A1 ) - ( A2 - B1 )

 

 

 

 

Dalje...

Kantonalna liga Sarajevo - A grupa

Tabela

Ekipa

U

P

N

I

GR

B

1.

SAŠK Napredak

12

9

1

2

38:10

28

2.

Sporta

12

7

3

2

38:07

24

3.

Vrbanjuša

12

7

1

4

31:22

22

4.

Hrid

12

6

3

3

26:21

21

5.

Saobraćajac

12

6

1

5

26:25

19

6.

Famos

12

5

2

5

28:18

17

7.

Jedinstvo

12

5

2

5

17:19

17

8.

Omladinac

12

5

2

5

20:28

17

9.

Bojnik

12

1

1

10

09:50

4

10.

Stup

12

0

2

10

11:44

2

Jesenji dio

   

1. Kolo 13/14.09.2014

Vrbanjuša-Saobraćajac

2-1

Famos-SAŠK Napredak

0-1

Sporta-Omladinac

6-1

Stup-Hrid

1-2

Jedinstvo-Bojnik

2-1

2. Kolo 20/21.09.2014

Saobraćajac-Bojnik

1-0

Hrid-Jedinstvo

1-1

Omladinac-Stup

0-0

SAŠK Napredak-Sporta

1-1

Vrbanjuša-Famos

3-1

3. Kolo 27/28.09.2014

Famos-Saobraćajac

7-2

Sporta-Vrbanjuša

0-1

Stup-SAŠK Napr.

1-3

Jedinstvo-Omladinac

1-4

Bojnik-Hrid

1-5

4. Kolo 04/05.10.2014

Saobraćajac-Hrid

2-2

Omladinac-Bojnik

3-0

SAŠK Nap.-Jedinstvo

1-2

Vrbanjuša-Stup

3-0

Famos-Sporta

0-0

5. Kolo 11/12.10.2014

Sporta-Saobraćajac

1-0

Stup-Famos

1-6

Jedinstvo-Vrbanjuša

3-0

Bojnik-SAŠK Napredak

0-5

Hrid-Omladinac

2-2

6. Kolo 18/19.10.2014

Saobraćajac-Omladinac

3-2

SAŠK Napr.-Hrid

0-2

Vrbanjuša-Bojnik

8-3

Famos-Jedinstvo

0-0

Sporta-Stup

8-0

7. Kolo 25/26.10.2014

Stup-Saobraćajac

2-6

Jedinstvo-Sporta

0-2

Bojnik-Famos

0-6

Hrid-Vrbanjuša

3-2

Omladinac-SAŠK Nap.

0-2

8. Kolo 01/02.11.2014

Saobraćajac-SAŠK N.

1-4

Vrbanjuša-Omladinac

8-2

Famos-Hrid

3-1

Sporta-Bojnik

10-0

Stup-Jedinstvo

2-3

9. Kolo 08/09.11.2014

Jedinstvo-Saobraćajac

2-4

Bojnik-Stup

1-1

Hrid- Sporta

1-5

Omladinas-Famos

2-1

SAŠK.N.-Vrbanjuša

6-1

Proljetni dio

   

10. Kolo 28/29.03.2015

Saobraćajac-Vrbanjuša

0-1

SAŠK Napredak-Famos

6-2

Omladinac-Sporta

0-3

Hrid-Stup

3-2

Bojnik-Jedinstvo

1-0

11. Kolo 04/05.04.2015

Bojnik-Saobraćajac

2-5

Jedinstvo-Hrid

2-0

Stup-Omladinac

1-2

Sporta-SAŠK Napredak

0-2

Famos-Vrbanjuša

2-1

12. Kolo 11/12.04.2015

Saobraćajac-Famos

1-0

Vrbanjuša-Sporta

1-1

SAŠK Napr.-Stup

7-0

Omladinac-Jedinstvo

2-1

Hrid-Bojnik

4-0

13. Kolo 18/19.04.2015

Hrid-Saobraćajac

0-0

Bojnik-Omladinac

0-0

Jedinstvo-SAŠK Nap.

0-0

Stup-Vrbanjuša

0-0

Sporta-Famos

0-0

14. Kolo 25/26.04.2015

Saobraćajac-Sporta

0-0

Famos-Stup

0-0

Vrbanjuša-Jedinstvo

0-0

SAŠK Napredak-Bojnik

0-0

Omladinac-Hrid

0-0

15. Kolo 02/03.04.2015

Omladinac-Saobraćajac

0-0

Hrid-SAŠK Napr.

0-0

Bojnik-Vrbanjuša

0-0

Jedinstvo-Famos

0-0

Stup-Sporta

0-0

16. Kolo 09/10.05.2015

Saobraćajac-Stup

0-0

Sporta-Jedinstvo

0-0

Famos-Bojnik

0-0

Vrbanjuša-Hrid

0-0

SAŠK Nap.-Omladinac

0-0

17. Kolo 16/17.05.2015

SAŠK N.-Saobraćajac

0-0

Omladinac-Vrbanjuša

0-0

Hrid-Famos

0-0

Bojni-Sporta

0-0

Jedinstvo-Stup

0-0

18. Kolo 23/24.05.2015

Saobraćajac Jedinstvo-

0-0

Stup Bojnik-

0-0

Sporta Hrid-

0-0

Famos Omladinas-

0-0

Vrbanjuša SAŠK.N.-

0-0

 

Razigravanje 1.utakmica 27.05.2015

B2 - A1

A2 - B1

Razigravanje 2. utakmica 30/31.05.2015

A1 - B2

B1 - A2

FINALE 06.06.2015

( B2 - A1 ) - ( A2 - B1 )

 

 

Dalje...
Subscribe to this RSS feed